Adres


Itho Daalderop Belgium BVBA - Business Unit Codumé
Brusselsesteenweg 498
B-1731 ZELLIK

Tel. :
32 (2) 207 96 30 (Itho Daalderop België)
32 (2) 511 20 10 (Codumé/montage)

Gelieve alle briefwisseling te sturen naar:

Contactgegevens Itho Daalderop Belgium

Algemeen : info@ithodaalderop.be
marketing@ithodaalderop.be
Bestellingen : Tel : 03 780 30 90
Fax : 03 780 30 91
orders@ithodaalderop.be
Dienst na verkoop : Tel : 03 780 30 90
Fax : 03 780 30 91
service@ithodaalderop.be
Verkoopsafdeling Itho Daalderop / Codumé
Regio West-Vlaanderen : Mob : 0470 97 97 81 info@ithodaalderop.be
Regio Oost-Vlaanderen : Freddy D’hont
Mob : 0470 97 97 71
f.dhont@ithodaalderop.be
Regio Antwerpen : Hans Spaas
Mob : 0492 85 62 11
h.spaas@ithodaalderop.be
Regio Limburg / Vlaams Brabant Noord : Philippe Masset
Mob : 0470 97 97 73
p.masset@ithodaalderop.be
Regio Brussel, Brabant zuid Henegouwen : Alain Vandenborne
Mob : 0497 37 63 76
a.vandenborne@ithodaalderop.be
Regio Luik, Namen & Luxemburg : Jean-Pol Grauls
Mob : 0486 13 20 01
jean-pol.grauls@codume.eu
Ondersteuning verkoop Ventilatie – opvolging ventilatie industrie : Eric Devlaeminck
Mob : 0486 13 20 08
eric.devlaeminck@codume.eu
Sales Manager : Kristof Spriet
Mob : 0497 42 56 42
k.spriet@ithodaalderop.be