Adres


Itho Daalderop Belgium BVBA - Business Unit Codumé
Edingenstraat, 18/20
B-1080 BRUSSEL

Tel. : 32 (2) 511 20 10
Fax : 32 (2) 511 23 59

Gelieve alle briefwisseling te sturen naar:

Contactgegevens intern afdeling Codumé

Algemeen : info@codume.eu
marketing@codume.eu
Klanten Dienst
Verantwoordelijke klantendienst : anne.bodart@codume.eu
Bestellingen : Patricia Perron
Tel : 02 510 60 38
Merième Fares
Tel : 02 510 60 42
Fax : 02 511 23 59
info@codume.eu
Marketing : marketing@codume.eu
Boekhouding : eddy.vanrooij@codume.eu
Verkoop dienst
Zaakverantwoordelijke Franstalige klanten : alain.noel@codume.eu
Zaakverantwoordelijke Nederlandstalige klanten : stefan.wittouck@codume.eu
Technische informatie en offerteaanvragen : tech@codume.eu
Raadgevende Ingenieurs : jean.hallaert@codume.eu
dirk.deweerdt@codume.eu
Dienst offertes Ventilatie : Dirk Deweerdt
Tel : 02 510 60 58
tech@codume.eu
Na verkoop dienst
Dienst na verkoop Ventilatie : Mustafa Omar
Tel : 02 510 60 47
after.sales@codume.eu
Directie
Direktie generaal : lieven.messiaen@codume.eu


Contactgegevens Itho Daalderop Belgium

Algemeen : info@ithodaalderop.be
marketing@ithodaalderop.be
Bestellingen : Tel : 03 780 30 90
Fax : 03 780 30 91
orders@ithodaalderop.be
Dienst na verkoop : Tel : 03 780 30 90
Fax : 03 780 30 91
service@ithodaalderop.be
Verkoopsafdeling Itho Daalderop / Codumé
Regio West-Vlaanderen : Mob : 0470 97 97 81 info@ithodaalderop.be
Regio Oost-Vlaanderen : Freddy D’hont
Mob : 0470 97 97 71
f.dhont@ithodaalderop.be
Regio Antwerpen : Hans Spaas
Mob : 0492 85 62 11
h.spaas@ithodaalderop.be
Regio Limburg / Vlaams Brabant Noord : Philippe Masset
Mob : 0470 97 97 73
p.masset@ithodaalderop.be
Regio Brussel, Brabant zuid Henegouwen : Alain Vandenborne
Mob : 0497 37 63 76
a.vandenborne@ithodaalderop.be
Regio Luik, Namen & Luxemburg : Jean-Pol Grauls
Mob : 0486 13 20 01
jean-pol.grauls@codume.eu
Ondersteuning verkoop Ventilatie – opvolging ventilatie industrie : Eric Devlaeminck
Mob : 0486 13 20 08
eric.devlaeminck@codume.eu
Sales Manager : Kristof Spriet
Mob : 0497 42 56 42
k.spriet@ithodaalderop.be